60 TL ve Altı Doğaltaş Tesbih Alternatifleri

Tesbihler, tarih boyunca gerek dini anlam ifade ederek kullanılmıştır. Çoğu zaman da manevi gücün, kuvvetin sembolüdür tesbihler. Günümüzde bu anlamının yanı sıra aksesuar olarak da kullanılıyor. Öyle ki yanında tesbih taşımadan dışarı çıkmayanlar, elinde olmasa dahi cebinde mutlaka var olmasını isteyenler var. Bir de koleksiyoncular var. Ülkemizde ve dünyanın bir çok yerinde koleksiyoncular ciddi bir nüfuza sahip. Koleksiyon yapmak yalnızca usta işi çok çok değerli tesbihlere değil, değerli bütün tesbihlere sahip olmaktır.
Doğaltaş tesbihler ise bahsettiğimiz değerli tesbih çeşitleri arasında ciddi bir yere sahip. Reçinelerden, madenlerden çıkarılıp işlenen taşlarla tasarlanan doğaltaş tesbihler hediyelerinizde de yer verebileceğiniz özel bir yere sahip.
İş arkadaşına hediye ya da babaya hediye alternatifleri doğaltaş tesbihlerden her beğeniye uygun olanlarını önerirken bir yandan da her bütçeye uygunluğunu göz önünde bulunduruyoruz. Erkeğe hediye alternatifleri arasından en şifalı seçenek olan doğaltaş tesbihler bütçelere de faydalı olduğu için, önceliği doğaltaş tesbihlere verdik. Ruhsal ve fiziksel; her rahatsızlığa, stres ve iş yoğunluğuna iyi gelen doğaltaşlar arasından beğendiklerinizi sevdiklerinize rahatlıkla hediye edebilirsiniz…

İşte birbirinden değerli, 60 TL ve altında fiyatlarda doğaltaş tesbih modellerimiz…

Özel Kamçılı Havlit Doğaltaş Tesbih

Ufak Boy Obsidyen Doğaltaş Tesbih

Küre Kesim Mat Çizgili Akik Tesbih

Ayyıldız Model Ametist Tesbih

Arpa Kesim Hematit Doğaltaş Tesbih

Mat Çizgili Akik Tesbih

Kararmaz Metal Üç Püsküllü Madagaskar Akik Doğaltaş Tesbih

Ufak Boy Küre Kesim Havlit Doğaltaş Tesbih

Şifalı Labradorit Doğaltaş Tesbih

Ayyıldız Püsküllü Yeşil Akik Doğaltaş Tesbih

Ayyıldız Püsküllü Küre Kesim Dumanlı Kuvars Tesbih

Beyaz Mercan Küre Kesim Doğaltaş Tesbih

Şifalı Kaplangözü Doğaltaş Tesbih

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir