Annelere Hediye Doğaltaş Bileklikler

Ateşimiz çıksa sirkeli bez- patates kombini; karnımız, belimiz ağrısa sıcak havlu sarma; kırgınlığımıza sıcacık çorba… Daha saymakla bitiremeyeceğimiz her derdimize anne çözümleri var. Doğaltaşlar da aynı şekilde psikolojik ve fiziksel problemlerimize annelerimiz kadar olmasa da, ferahlık getiriyor.
Anneye hediye alternatifi olarak doğaltaş takıları tavsiye etmemizin sebebiyse, hayatımızın her anında yanımızda olan annelerimize, sağlık ve şifa hediye etmenin en faydalısı olması.
Doğaltaş bileklikler ise diğer tüm takılar arasında en estetik olan takı. Aynı zamanda vücutla daha çok temas halinde olması nedeniyle de faydalarını daha net görebilirsiniz. İşte anneleriniz için yerin kaç kat altından çıkarılmış taşların işlenmesi ve özenli tasarımıyla ortaya çıkmış doğaltaş bilekliklerimiz…

Kazaz Süslemeli Yeşil Akik Doğaltaş Bileklik

Vücuttaki gerginlik ve stresi almasıyla bilinen akik taşı, vücuda enerji de veriyor. Farklı renklere sahip akik taşının bu bileklikte yeşil akik ile tasarlanmış olanını görüyoruz. Bayana hediye alırken dikkat edilmesi gereken en önemli detay, vereceğiniz kişinin beğenisidir. Yani, yeşil renk seven annelerinize hem doğaltaş bileklik hediye etmiş hem de sevdiği renkte bir bileklik hediye etmiş olacaksınız.

Gümüşlü Akik Doğaltaş Bileklik

Akik taşı doğaltaş bileklik modellerinin farklı renk ve tasarımlarından birisi olan bu gümüşlü akik bileklik gezegen görünümüyle de boyut kazanıyor.

Hem 99’luk Tesbih Hem Bileklik – Ametist

Ametist kullanan birisi olarak söylemek istiyorum ki, eğer gücüne inanırsanız içinizdeki ferahlığa gerçekten çok şaşıracaksınız… Mısır’da ve Asya’da mühür olarak kullanılan ametist taşı, cilt hastalıkları, migren, alerji ve göz hastalıklarına karşı da etkilidir.  Mor ve tonlarında olan ametist taşı, şifa bakımından tüm doğaltaşlar arasında en güçlü taştır.

925 Ayar Gümüş Ametist Doğaltaş Bileklik(Model-2)

Gümüşlü Kırmızı Jade Doğaltaş Bileklik

Diş ağrıları, aşırı duygusallık gibi sorunlara çözüm olarak bilinen jade taşı, mutluluk taşı olarak biliniyor. Aynı zamanda kendisini taşıyana cesaret verip endişeleri uzaklaştırıyor. Sağlık problemlerine faydası olarak da yüksek tansiyonu dengelediği bilinse de, rengi ve görünümüyle şekere benzemesi bile başlı başına harika değil mi?
Bu taşın bir özelliği daha var, elde tutuldukça ısınıyor.

Kül ve Siyah Renk Tasarım Doğaltaş Bileklik

925 Ayar Gümüş Küre Kesim Labradorit Doğaltaş Bileklik

Ruhsal gelişimde ve konsantrasyon sağlamada faydalı bu taş, adını çıkarıldığı sahillerden alıyor. Görüntüsü madenlerde işlendiğinden olsa gerek beton renginde. Anneye doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz kullandıkça faydasını göreceği bu doğaltaş bileklik, annenize günlük hayatın koşuşturmasında sağlık ve ferahlık verecek.

Süzme Renk Orijinal Damla Kehribar Bileklik (Model-2)

 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir