Aşkınızı En İyi Anlatan 3D Lamba Modelleri

Bu yıl, her yıl öne çıkan hediye alternatiflerinden farklı olarak popüler olan hediyelerde 3D lamba çeşitlerini görüyoruz. Doğum günlerinde, sevgililer gününde, yıl dönümlerinde hatta her zaman yapabileceğiniz sürprizlerde rahatça tercih edebileceğiniz bu 3D led lambalar kişiye özel tasarımlarıyla sevgilinizin kalbini bir kez daha kazanacaksınız!

İşte aşkınızı kelimelere dökmekten daha fazlasını yapabileceğiniz hediye alternatifleri…

16 Renk – 3D Led Lamba Model – 18

 
Sevgilinize alyans almak bazen çok lüks ya da abartılı hediyeler kategorisine girebilir. Ancak bayanlar da ne zaman olursa olsun hediye olarak alyans almaya asla hayır demezler değil mi? E alyans tasarıma sahip gece lambasını almanızı öneriyoruz demeye gerek bile yok değil mi?

16 Renk – 3D Led Lamba Model – 17

16 Renk – 3D Led Lamba Model – 41

 
 Ayıcık figürlü hediyeler, sevgilinizi mutlu etmek için vereceğiniz en kalıcı hediye alternatiflerindendir. Dekoratif ya da gece lambası olarak kullanılabilecek led lambalar sevgilinizin odalarını/ ofislerini süsleyecek…

16 Renk – 3D Led Lamba Model – 53

 16 Renk – Motor Tasarım 3D Led Lamba
16 Renk - Motor Tasarım 3D Led Lamba

Erkek sevgiliye hediye seçeneklerine gayet uygun olan bu 3D lamba alternatifi 16 renk seçeneği ve ayarlanabilir kumandasıyla sizlerin beğenisine sunuluyor.

16 Renk – 3D Led Lamba Model – 25

Kalbinizi sevgilinize sunmanızın en romantik yolu kalbinizdeki sözleri yazmaktır…

16 Renk – 3D Led Lamba Model – 48

 

Sevgiliye hediye alırken kişiye özel, isim baskılı hediyeleri ön planda tutmanız ve tercih etmeniz oldukça romantik olacaktır. Örneğin normal bir gece lambası almak ile isme özel bir gece lambası almak arasında sevgilinizin adı kadar büyük bir fark var!

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir