Babalar Günü İçin En Göz Alıcı Hediye Alternatifleri

Babalarımıza hediye vermek, onları ne kadar sevdiğimizi biraz daha çok hissettirmek için elimizdeki en güzel fırsat şüphesiz, babalar günüdür. Her yıl Haziran ayının 3. pazarı (18 Haziran 2017) kutlanan bu gün biricik babalarımız için olduğu kadar bizim için de anlamlı ve değerlidir. Çünkü bu günde babamıza verdiğimiz bir hediye, söylediğimiz bir söz, yaptığımız güzel bir jest bütün bir yıl hatta ömür boyunca canlılığını koruyacaktır.
2 haftadan daha az bir süre kalmışken elinizi çabuk tutup hediye arayışına girmenizi tavsiye ediyoruz.

Kartal Pençeli Özel Tasarım 925 Ayar Gümüş Yüzük

 

925 Ayar Gümüş Harf Hediyeli Kuvars Doğaltaş Tesbih

 

Erkeklerin en çok kullandığı aksesuarların tesbihler olduğunu biliyoruz. Farklı modellerde tesbih çeşitleri içerisinden babanıza en uygun gördüğünüzü babalar günü hediyesi olarak alabilirsiniz.  Yanında harf hediyeli bu tesbih ise babalarınıza verebileceğiniz çok şık bir kişiye özel hediye seçeneğidir.

Beverly Hills Polo Club Erkek Kol Saati (Model-26)

 

1000 Ayar Kazaz Püsküllü Deve Kemiği Tesbih

925 Ayar Gümüş Kaplan Gözü ve Oniks Taşlı Tesbih – Bileklik – Yüzük Kombini

Babalarınıza alabileceğiniz göz alıcı hediye alternatifleri arasından biri olan kaplan gözü ve oniks taşlı tesbih seti, babanıza birden çok hediye alabilmeniz için iyi bir fırsat…

Oltu Tesbih Hediyeli Tuğra ve Kız Kulesi Resimli 5 Parça Kanvas Tablo

 
Babalar günü hediyesi alırken “babama ne alabilirim?” sorusuna ek olarak “erkeğe ne hediye alınır?” sorusunu da göz önünde bulundurmalısınız.  Örneğin babalarınıza ofislerinde ya da evde kullanabilecekleri kanvas tablolar alabilirsiniz. Yanında tesbih hediyeli bu kanvas tablo ise hem babanıza hem de evinize alabileceğiniz ideal bir alternatif…

Küre Kesim Tanelere İsim Yazılı 925 Ayar Gümüş Kaplan Gözü Doğaltaş Tesbih

16 Renk Canım Babam Yazılı Araba Tasarım 3D Led Lamba

Babalarınıza ilginç ve göz alıcı babalar günü hediyesi almak istiyorsanız, bu led gece lambalarını kesinlikle tavsiye ediyoruz. Üstelik üzerinde babalar gününe özel yazılı olması da babalarınıza yanınızda olduğunuzda ya da olmadığınızda bu günü, onları ne kadar sevdiğinizi hatırlatacaktır.

Gümüş Püsküllü Firuze Taşı Tesbih ve 925 Ayar Gümüş Yüzük Kombini

 

925 Ayar Gümüş Oniks Taşlı Kol Düğmesi (Model 1)

 

 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir