Babalar Gününe Özel Kanvas Tablo Modelleri

Babaların bir tanesi sevgili babanızı herkes gibi siz de çok seversiniz! Ama gelin görün ki, içinizde hissettiğiniz devasa sevgiyi, babanıza söylemek istediğinizde sadece üç kelimeden oluşan “Seni Seviyorum Baba” cümlesinin çok yetersiz kaldığını görürsünüz. Bu durumda kelimelerden başka bir şeye daha ihtiyaç duyarsınız! O da, kollarınızı iki yana açar “Baba, Seni işte bu kadar çok seviyorum” dersiniz. Oysa bazı durumlarda bunun da yetersiz kalabileceğini görürsünüz! Aklınıza, Babanıza sevginizi farklı bir şekilde daha gösterebileceğiniz düşüncesi belirir; babanız için babalar gününe özel, güzel ve anlamlı bir hediye almak!

Böyle anlarda aklınıza “Babam en çok neyden hoşlanır?” sorusu aydınlanır. Kimi babalar futboldan, kimisi arabalardan, kimileri bilgisayar oyunlarından… Ama bazı babalar sanattan hoşlanır, özel tablolara ilgi duyar. Evinde her gün göreceği, baktıkça mutlu olacağı bir sürü tablo vardır. Özellikle emekli olduktan sonra ilgi alanları daha da değişir, daha fazla sanata yatkın olurlar. Böyle babalara babalar gününde ne hediye edebiliriz sorusunun yanıtı çok açık olacaktır; tabi ki tasarım kanvas tablolar!

Gelin şimdi sizlerle babalarınızın zevkine özel seçebileceğiniz birbirinden özel kanvas tablolara beraber bir göz atalım…

1- 5 Parça Osmanlı Arma Saatli Özel Tasarım Kanvas Tablo

 

2- 5 Parça Özel Tasarım Vav Temalı Kanvas Tablo

 

3- 5 Parça Semazen Tasarım Kanvas Tablo

 

4- 5 Parça Semazen Vav Tasarım Kanvas Tablo

 

5- Semazen Tasarım İsme Özel Karakalem Tablo

 

6- Besmele Yazılı Kanvas Tablo

 

7- Kız Kulesi-Kumru Temalı Kanvas Tablo

 

8- Lale Temalı Kanvas Tablo

 

9- Lale ve Arapça Temalı Kanvas Tablo

 

10- Kız Kulesi Manzaralı Kanvas Tablo

11- Kanvas Tablo 19

 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir