Babalar İçin Kişiye Özel Yüzük Çeşitleri

Babalarımızın yeri tüm ömrümüz boyunca ayrıdır. Onlar mutlu ise biz mutluyuz; biz mutlu isek onlar mutlulardır. Hayatımızın her anında desteğini bizden eksik etmeyen babalarımız için sadece onlara özel hediyeler almak vereceğimiz herhangi bir hediyeden daha değerlidir. En başta erkeğe hediye olarak değerlendirirsek; erkekler hediyelerinin onlara özel olmasını, aynı ürünün diğer modellerinden daha ön planda olmasını isterler. Kadınlar nasıl daha duygusal düşünüp romantik hediyeleri severlerse, erkekler de aynı şekilde hediyenin sadece kendilerine özel olmasını isterler.
Bir de babaya hediye olarak ele alırsak; babalarımız takacakları yüzükte anlam haricinde, kendilerine ait bir şeyler olmasını isterler.
İşte burada devreye, kişiye özel yüzükler giriyor… İstediğiniz modelde, istediğiniz tasarımda birbirinden özel yüzükler arasından babanıza uygun olanı bulmayı size bırakıyoruz!

Siz İsteyin Biz Yapalım – Kişiye Özel Yazılı 925 Ayar Gümüş Yüzük Türkçe -8-

Babanızın en çok kullandığı kelime ile oluşturulan bu yüzük ise isteyene biraz esprili isteyene biraz mistik.

Siz İsteyin Biz Yapalım – Kişiye Özel Yazılı 925 Ayar Gümüş Yüzük -17-

Siz İsteyin Biz Yapalım – Kişiye Özel Yazılı 925 Ayar Gümüş Yüzük -18-

Babaya doğum günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz, kişiye özel yazılı bu yüzük babanızın parmağındaki yerini asla terk etmeyecek.

Siz İsteyin Biz Yapalım – Kişiye Özel Yazılı 925 Ayar Gümüş Yüzük -51-

 

Siz İsteyin Biz Yapalım – Kişiye Özel Yazı-Simge Tasarımlı 925 Ayar Gümüş Yüzük

Kişiye özel hediye seçeneklerinin çok olmasının sebebi, herkesin kendi beğenisine ve tarzına uygun modellere yer verebilmiş olmaktır. Örneğin üzerindeki armalar, tasarımı, boyutu derken her detayını göz önünde bulundurup tercih edeceğiniz bir yüzüğün kişiye özel olması yani aidiyet duygusu fazla olacaktır.

Siz İsteyin Biz Yapalım – Kişiye Özel Yazılı 925 Ayar Gümüş Yüzük -47-

Siz İsteyin Biz Yapalım – Kişiye Özel Yazılı 925 Ayar Gümüş Yüzük Arapça -9-

Birden fazla motifi bir arada bulunduran yüzükler ise, kullanılabilirlik olarak daha uzun ömürlü olurlar. Örneğin bu yüzüğün kenarlarındaki işlemeler, üzerindeki yazı, elif ve vav harfi… Her şeyiyle bir bütün oluşturmasının yanı sıra tek tek ele alındığında bir çok anlama sahip bu yüzük, babalar için kişiye özel yüzük alternatifleri arasında ilk sıralarda yerini aldı bile!

Siz İsteyin Biz Yapalım – Kişiye Özel Yazılı 925 Ayar Gümüş Yüzük -43-

Örnekteki çapa sembolü gibi istediğiniz bir sembol üzerine işlenecek isim ya da harf ile babanıza çok seveceği bir yüzük hediye edebilirsiniz.

Siz İsteyin Biz Yapalım – Kişiye Özel Simge Yazı 925 Ayar Gümüş Yüzük

Siz İsteyin Biz Yapalım – Kişiye Özel Yazılı 925 Ayar Gümüş Yüzük Türkçe -24-

Erkekler için isim yazılı kişiye özel hediyeler denilince akla gelecek en son şey yüzükler olsa gerek. Ama en son akla gelecek şey olması demek, kötü olduğu değil; “olur mu canım öyle şey, hiç görmedik” olduğu içindir. Bu yüzükte olduğu gibi asil tasarımının üzerinde babanızın adının yazması, olacak iş değil yahu !

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir