Babalara Osmanlı Motifli Hediye Fikirleri

Babaya hediye alırken o kadar çok alternatif var ki! Özellikle aksesuarlarda kaldığımız çıkmazlar bizleri oldukça zorluyor. “Babam beğenir mi?” “Alsam kullanır mı?” gibi sorular ve daha yüzlercesi kafamızı meşgul ediyor. Hal böyle olunca biz de babaya hediye alternatiflerini farklı kategoriler halinde listeliyoruz…
Listemizde  ilk sırada Osmanlı temalı hediye alternatiflerine yer verdik çünkü erkekler aksesuarlarında Osmanlı detaylarına daha çok yer veriyorlar. Zaten 2017 modellerinde en sık rastladığımız tasarımlar da Osmanlı temalı olanlar.
İşte babaya hediye olarak tercih edebileceğiniz Osmanlı temalı hediye fikirlerimizden sizler için seçtiklerimiz…

925 Ayar Gümüş Osmanlı Armalı Adanalı Dizisi Yüzüğü ve Ayyıldız Tasarım Gürcistan Oltu Tesbih Kombini

Otantik İşlemeli Osmanlı Arma Gümüş Yüzük

Otantik İşlemeli Osmanlı Arma Gümüş Yüzük

925 Ayar Gümüş Osmanlı Arma ve Hasır Desenli Yüzük

Özel Tasarım 5 Parça Osmanlı Arma Kanvas Tablo

Babanız tabloları seviyor, aynı zamanda tam bir Osmanlı  sevdalısı ise bu kanvas tablo modeli sizleri bekliyor… Evinize, babalarınızın ofisine farklı bir hava katarken aynı zamanda tarihi de yaşatacak bu harika kanvas tablo bir tık uzağınızda!

925 Ayar Gümüş Kırmızı Mine Üzerine Ayyıldız Osmanlı Arma Yüzük

Osmanlı Temalı Özel Model TH Kol Saati

Kol saati, erkeğe hediye alırken en çok tercih edien aksesuarlar arasındadır. Çünkü erkekler genellikle kullandıkları fazladan aksesuarların gün içinde işe yarar olmasını, aynı zamanda da güzel görünmesini isterler. Osmanlı temalı bu kol saati ise hem babaya hediye hem de kullanış açısından sizlere önereceğimiz en uygun alternatif.

925 Ayar Gümüş Osmanlı Tuğra Püsküllü Sıkma Kehribar Tesbih

Püskülündeki Osmanlı Tuğra detayı tesbihin ışıltısını artırmış değil mi? Üstelik zarif ve şık bir modele sahip olması nedeniyle de babaya hediye konusunda oldukça ideal bir seçim olacak!

925 Ayar Gümüş Osmanlı Armalı Adanalı Dizisi Yüzüğü

 

İşçilik ve tasarımındaki sadelik ile babalarınıza en ideal hediye alternatifi olacak bu yüzük  ister doğum günü hediyesi olarak isterseniz de herhangi bir zamanda babanıza vereceğiniz oldukça zarif bir hediye olacak…

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir