Birbirinden Güzel 10 Kehribar Tesbih

Doğum günleri, yıl dönümleri gibi özel günlerde ya da sizin için özel ve anlamlı günlerde sevdiklerinize alacağınız hediyelerde oldukça özenir, o günün anısını tıpkı bir fotoğraf karesi gibi sonsuza kadar yaşatmak isteriz değil mi?
Bu nedenle de almak istediğimiz her hediyenin en iyisi, en güzeli olması için uğraşırız.
Erkeklere hediye alternatiflerinden en çok tercih edilen tesbih seçeneğinde bu duruma biraz daha özen göstermeliyiz. Çünkü tesbih, alacağımız kişiyi yansıtan ve onunla bütünleşecek bir tasarıma sahip olmalıdır. Bu yazımızda ise sevdikleriniz için en trend kehribar tesbih alternatiflerini seçip sizi saatlerce uğraşmaktan, aramaktan biraz daha kurtardık. İşte birbirinden güzel kehribar tesbih modellerimiz!

1- 925 Ayar Gümüş Tuğra Püskül Siyah Sıkma Kehribar Tesbih

 

2- 925 Ayar Gümüş Püsküllü Sıkma Kehribar Tesbih

 
Cesaretin rengi mor ve sarının en güzel tonu birleşerek ortaya harika bir işçilik, tasarım çıkarılmış… Erkek kardeşinize ya da arkadaşlarınıza alabileceğiniz bu kehribar tesbih modelini bileklik olarak dahi kullanabilirler!

3- Kazaz Püsküllü Hareli Kırmızı Sıkma Kehribar Tesbih

Camın yapım aşamasını hepimiz görmüşüzdür. Çok yüksek sıcaklıkta çok fazla emek gerektiren bir iştir… Hayatımızın her anında yaptığımız bütün işlere emek vermemiz gerekiyor, bu kaçınılmaz. Kehribar tesbihler de çok fazla emek ve işçilik isteyen tesbihlerden. Ağaç reçinelerinden elde edilmiş olan kehribarın işlenmiş tesbih hali dahi ateşe tutulduğunda çam kokusu yayıyor. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz manevi değeri oldukça yüksek hediyelerden birisi…

4- 1000 Ayar Kazaz Püsküllü Sıkma Kehribar Tesbih (Model-5)

5-  1000 Ayar Çift Kazaz Püsküllü Damla Kehribar Tesbih

Her beğeniye uygun alternatifleri sunduğumuz yazımızda, seçimini sadelikten ve şeffaflıktan yana yapanlara da yer verdik. Üstelik taşları ne kadar sade görünüyorsa da püsküllerindeki işçilik ve renk uyumu tesbihe daha şık görünüm katıyor.

6- 1000 Ayar Kazaz Püsküllü Süzme Renk Damla Kehribar Tesbih

Kehribarın fosilleşmiş ağaç reçinelerinden olduğunu en iyi hatırlatan tesbih çeşidi bu olsa gerek. Tasarımındaki sıcak tonların uyumu, renk geçişleri, elde duruşu… Her şeyiyle tamamen doğal görünümlü bu tesbihi doğa tutkunu sevdiklerinize rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

7- 1000 Ayar Kazaz Püsküllü Sıkma Kehribar Tesbih (Model-8)

Sevdiklerinize farklı tasarımlarda tesbihler almak istiyorsanız, hediye alacağınız kişi klasikten uzak,”herkeste bulunmayan” hediyeleri seviyorsa kesinlikle tercih etmeniz gereken bir model.

8- 1000 Ayar Kazaz Püsküllü Sıkma Kehribar Tesbih (Model-7)

Sıcak tonlarda kırmızı-siyah uyumunu yakalayacağınız en şık hediye alternatiflerinden birisi. Sevgililer günü, yıldönümü gibi özel günlerinizde kesinlikle tercih etmelisiniz…

9- 1000 Ayar Kazaz Püsküllü Sıkma Kehribar Tesbih (Model-6)

10- 925 Ayar Gümüş Mevlana Püskül Sıkma Kehribar Tesbih

Sevebilirsin...

2 Yanıt

  1. Şenol Tolun dedi ki:

    4-5-10 nolu kehribar Tesbih fiyatları nedir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir