En Şık Kombin Tamamlayıcı Kol Düğmeleri

Kol düğmesi, iş hayatı tarzınızın vazgeçilmez aksesuarıdır. Nasıl ki bir kolye, küpe ya da yüzük kadınların kıyafetlerinin tamamlayıcı aksesuarı ise, kol düğmeleri de aynı şekilde erkeklerin takım elbiselerinin tamamlayıcısı ve tabi ki vazgeçilmez parçasıdır. Bir çok çeşidini bulabileceğiniz kol düğmelerinin günlük kombinleriniz ile uyumunu görebilmeniz için genel bir yazı hazırladık ve özel günlerde ya da günlük kullanımda tercih edebileceğiniz her tarza ve beğeniye uygun en şık kol düğmesi alternatiflerini listeledik…
Ayrıca, babanıza, sevgilinize, eşinize, iş arkadaşınıza bütün özel günlerde alabileceğiniz hediyelerden birisi de kol düğmesi alternatifleridir. İşte tarzınızı konuşturacak tasarımlardan sizler için seçtiklerimiz!

925 Ayar Gümüş Oniks Taşlı Tasarım Kol Düğmesi

Detayları seviyorsanız ve “hayatımda detaylar olmazsa olmaz” diyorsanız, işte tam size göre her detayından şıklık ve asalet akan bir tasarım!

925 Ayar Gümüş Oniks Taşlı Kare Tasarım Kol Düğmesi

Eflatun Taşlı Gümüş Kol Düğmesi (Model-3)

Her kıyafetinize farklı kol düğmesi tercih edenlerdenseniz, eflatun sıcak tonlardaki bu tasarımı soğuk tonlardaki (açık mavi- beyaz) gömlekler ile kombinleyebilirsiniz!

Kırmızı Taşlı Kol Gümüş Düğmesi

 

Gümüş Arma Desen Kare Kol Düğmesi

Osmanlı Devlet arması son dönemlerde erkek aksesuarlarında o kadar sık tercih ediliyor ki, kol düğmesi tasarımlarında bu armayı kesinlikle kullanmalısınız. Üstelik ağır duruşuyla da tarzınızı yansıtmak istiyorsanız takılarınızın arasında bu kol düğmesi tasarımına da yer açsanız iyi olur.

925 Ayar Gümüş Gemici Kol Düğmesi

Geometrik şekillerdeki tasarımlardan farklı modeller arıyorsanız, bu gemici kol düğmesi tarzınıza marjinallik katacak ve kombinlerinizin en değerli parçası haline gelecek.

925 Ayar Gümüş Vav Model Kol Düğmesi

 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir