Erkek Sevgiliye Doğal Taş Tesbih Modelleri

Erkeğe sevgililer günü hediyesi olarak alınabilecek en ideal ürünlerden birisi olan tesbih, el işçiliğinden taşların çeşidine kadar bir çok farklılık gösteriyor. Nasıl bir kıyafette bin bir çeşit, bir sürü model, tarz, uyum vesaire varsa, tesbih modelleri için de aynı durum söz konusu. Örneğin, tesbihini sürekli yanında taşıyan sevgiliye alınan tesbih ile koleksiyon yapan sevgiliye alınan tesbih bir olmaz. Aynı şekilde, sade ve gösterişten uzak tesbihler de gösterişli olanlarından ayrılıyorlar.
Daha sayılabilecek bir sürü tesbih çeşidi var ancak bu yazımızda hayatımızın vazgeçilmez parçaları doğal taş tesbih modelleri yer alıyor.
Öncelikle, doğal taş aksesuarların taşıyan kişiye ruhsal ve bedensel ferahlık verdiği gibi, çevresine pozitif enerji yaymasına da neden olur. Tabi her taşın kendine has özelliği var. Simyadan beri, yani insanların her taşı altına çevirmeyi hedefleyip aynı zamanda da ölümsüzlüğü bulmaya çalıştıkları taş devirlerinden beri, doğal taşlar bizimle beraber. Hastalıklara oldukça büyük şifası olduğu inanılan doğal taşlar, tasarım ve kullanım şıklığı olarak da gözler önündeler.
Birbirinden güzel doğal taş tesbih çeşitlerimizden, sevgililer gününde tercih edebileceğiniz modellere yer verdiğimiz galeriye mutlaka göz atın…

925 Ayar Gümüş Harfli Akik Taşlı Tesbih (Model-2)

 erkek-sevgiliye-dogal-tas-tesbih-modelleri

Gümüş Kayı Boyu Model Amazonit Doğaltaş Tesbih

erkek-sevgiliye-dogal-tas-tesbih-modelleri

Adını Amazon Nehrine benzemesinden dolayı ondan alan amazonit taşı, gerek rengiyle gerek tesbihin tasarımıyla insana rahatlık ve iç huzur verir. Duygusal yaraların iyileşmesi, iletişimlerin daha da iyiye gitmesi için kullanılan bu taş tam sevgililer gününe özel bir hediye olsa gerek!

Gümüş Elif Vav İmameli ve Püsküllü Aytaşı Doğaltaş Tesbih

erkek-sevgiliye-dogal-tas-tesbih-modelleri

Gümüş Kayı Boyu Model Turkuaz-Sedef Taşlı Tesbih

erkek-sevgiliye-dogal-tas-tesbih-modelleri

Havlit Doğaltaş Tesbiherkek-sevgiliye-dogal-tas-tesbih-modelleri

925 Ayar Gümüş Çapa Püsküllü Denizci Tasarım Akik Tesbih

erkek-sevgiliye-dogal-tas-tesbih-modelleri
Sevgililer günü için hediye alıyorsak, kırmızı gibi sıcak tonlarda ürünlere yer vermezsek olmaz değil mi? Sizin de rahatlıkla seçebileceğiniz aşk tonları olan mavi, kırmızı ve sarı renkte doğal taş tesbih modellerimiz tesbihane.com’ da mevcut…

1000 Ayar Kazaz Püsküllü Oniks Taşlı Tesbih

 erkek-sevgiliye-dogal-tas-tesbih-modelleri

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir