Erkek Sevgiliye Hediye Alternatifleri

Sevgilinize özel günleriniz ya da içinizden gelen herhangi bir gün için hediye arıyorsanız sizlere birbirinden değerli hediye seçenekleri sunuyoruz. Erkek sevgiliye hediye almak, kadınların en zorlandığı konudur. Çünkü hediye seçerken daha duygusal yaklaşan kadınlar sevgililerine alacakları hediyelerin manevi anlamının yanı sıra görünüşünün de güzelliğine önem verirler.
Üstelik erkeklerin bir çoğu hediye konusunda seçici davranırlar. Tamam, direkt olarak beğenmediklerini ya da çok beğendiklerini söylemezler; mutlu olurlar ama beğenip beğenmemeleri hediyenizi kullanma sıklıklarına yansır. İşte her beğeniye uygun olabilecek birbirinden güzel erkek sevgiliye hediye alternatiflerimizden sizin için seçtiklerimiz…

Daniel Klein 8680161473558 Erkek Kol Saati

Hem 99’luk Tesbih Hem Bileklik – Oniks

Erkek arkadaşa hediye bileklik ya da tesbih arasında kalanlara harika bir seçenek olarak tesbih- bileklik alternatifini sunuyoruz. Farklı renk seçenekleri mevcut, oniks taşı bu tesbih bileklik erkek sevgiliye hediye denilince aranan yüzlerimiz arasında!

1000 Ayar Kazaz Püsküllü Sıkma Kehribar Tesbih (Model-7)

925 Ayar Gümüş Osmanlı Arma Desenli Sedef Yüzük

Matruşka bebekler vardır ya; açtıkça içinden bir küçüğü çıkar… İşte bu yüzük de aynen öyle. Siz yüzüğü alıyorsunuz, içinden hediye tesbih de çıkıyor; hediye içinde hediye! Sevgilinizin birlikte veya ayrı ayrı kombinleyip kullanabileceği bu set tarih seven delikanlılarımıza hediye alternatifidir.

Küre Kesim Tanelere İsim Yazılı 925 Ayar Gümüş Kaplan Gözü Doğaltaş Tesbih

Kişiye özel hediyeler, ne zaman verirseniz verin her zaman değerli hediyelerdir. Bu tesbihte sevgilinizin adı yazması ise ona yapabileceğiniz harika bir jest olacaktır. Erkek sevgiliye hediye alırken dikkat edilenin hep manevi anlamının yanı sıra görselliğinin de fazla olmasıdır demiştik ya, işte bu kaplangözü, doğaltaş ve kişiye özel tasarımda tesbih alternatifi tam olarak anlatmak istediğimiz hediye!

925 Ayar Gümüş Parlement Rengi Zirkon Taşlı Yüzük

Daniel Klein 011120F Erkek Kol Saati

Erkekler için zaman çok değerlidir. Her şeyi zamana bırakma, zamanı anlamlandırma konusunda kadınlardan daha hassas olan erkeklere alabileceğiniz en anlamlı hediye muhtemelen, kol saatleridir. Farklı renk ve seçeneklerde bulabileceğiniz alternatiflerden bu model sevgilinize çok yakışacak!

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir