İhtişamı Seven Bayanlara Özel Takı ve Aksesuarlar

Hediye alırken özen gösterdiğimiz şey hediyeyi vereceğimiz kişinin beğeni ve ilgi alanlarına uygun tercihler yapmaktır. Aynı şekilde kendimize de hediye alıyorsak beğenimize göre, beğendiğimiz takıları ve aksesuarları alırız.
Bu yazımızda ise ihtişamı seven bayanlara özel takı ve aksesuarlara yer verdik. Listede özellikle gösterişli olan ürünlere yer vermenin yanı sıra ihtişamlı olduğu kadar şık ve zarif takı alternatiflerine de yer verdik.

Gümüş Ruby Taşlı Otantik Kolye

İhtişamın kırmızı renkle buluştuğu bu kolye sevdiklerinize verdiğiniz en güzel hediyelerden biri olacak. Hepimizin de bildiği gibi kırmızı ve lale ;aşkın ve sevginin sembolüdür. Lale figürünün ve kırmızı rengin hakim olduğu bu kolye, ihtişamı seven bayanlara özel takı tasarımları arasında ilk sırada yer alıyor.

925 Ayar Gümüş Mavi Zirkon Taşlı Ay Ve Yıldız Kolye

 

925 Ayar Gümüş Yeşil Taşlı Hürrem Set

 

 

 

Son zamanların en beğenilen renklerinden olan yeşilin takılarla birleşip ortaya ne kadar zarif ve şık tasarımlar çıkardığının ispatı olan bu set, doğum günlerinde, sevgililer gününde hatta anneler gününde sevdiğiniz kadınlara alabileceğiniz en ideal tasarımlardan birisi.

925 Ayar Gümüş Çınar Bileklik (Model-2)

925 Ayar Gümüş Yaprak Model Markazit Set

İster kendinize ister sevdiklerinize alın, bu setteki takıların ayrı ayrı ya da bir arada kullanılması kombinlerinize ihtişam katacak…

Gümüş Zirkon Taşlı Otantik Kolye

İhtişam ve zarafetin buluştuğu en özel tasarımlardan olan bu kolye, sevdiklerinizin abiye kombinlerinde rahatça kullanabilecekleri göz alıcı bir tasarıma sahip.

Gümüş Kırmızı Otantik Kolye

 

925 Ayar Gümüş Zirkon Taşlı Vav Lale Kolye

 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir