Mutlaka Görmeniz Gereken Tesbihler

Tesbih, hem sanat hem maneviyat hem de huzurdur… Size göre çok daha fazla anlam ifade ediyor olabilir ya da çok daha farklı anlamları vardır belki. Ancak tek ortak noktamız, en özel tesbihi bulmak.
Koleksiyoncusuna bütün tesbih tasarımları değerlidir. Aynı şekilde sevgilinize, babanıza, iş arkadaşınıza ya da kardeşinize zaman ayırıp beğenip aldığınız bütün tesbih tasarımları da değerlidir. Tek bir boncuk tanesinin dahi çok özel anlamı olabiliyorken sevdiklerinizden bu özel tasarımları neden esirgeyesiniz ki?

İşte tesbih alternatiflerimizden mutlaka görmelisiniz deyip, sizler için derlediğimiz 10 alternatif…

925 Gümüş Petrol Mavisi Sığırcık Kesim Sıkma Kehribar Tesbih

Rengiyle albeni kazanan bu tesbih kesimiyle, ürün kalitesiyle ve püskülündeki vatan ay yıldız detayıyla hediyelerin aranan yüzü, koleksiyonların vazgeçilmez parçası olmaya aday!

1000 Ayar Kazaz Püsküllü Arpa Kesim Sıkma Kehribar Tesbih (Model-7)

 

925 Ayar Gümüş Arpa Kesim Mor Renk Sıkma Kehribar Tesbih (Model-2)

 
Bir diğer rengiyle sizi mest edecek tesbih alternatifimiz bu tonları görmeye pek alışık olmadığımız bir tasarıma sahip… Morun güç ve cesaret rengi olduğunu bilirsiniz. Arkadaşlarınıza alacağınız bu asil rengin gümüş ile bir arada kullanılmasıyla oluşan tesbih ise güç ve cesaret bir yana, sıcacık dostluk havası estiriyor…

925 Ayar Gumus Arpa Kesım Sarı Sıkma Kehribar Tesbıh

Rengarenk tasarımlarımızdan bu yıl çokça göreceğimiz sarı renge yer vermezsek olmaz. Tesbih denilince akla gelen kültleri aşıp modern ve şık bir tasarıma sahip olmak istiyorsanız işte size türünün ilk örnekleri!

Metal Püsküllü Arpa Kesim Mine Dolgulu Sarı Pirinç Sarmal İşlemeli Kuka Tesbih

Farklı tasarımlarda tesbihler mutlaka görmenizi istediklerimiz arasında olmazsa olmazlarımız. Örneğin tasarımında ince detaylar, püskülünde Osmanlı olan bu tesbih elinize çok yakışacak…

925 Ayar Gümüş Püsküllü Küre Kesim Damla Kehribar Tesbih

925 Ayar Gümüş Ay Yıldız İsim Yazılı Püsküllü Gürcistan Oltu Tesbih

 

Sıralı Sistem Püsküllü Arpa Kesim Kuka Tesbih

 Tarzını sadelikten yana seçenlere de her zaman kullanabileyim diyenlere de harika bir fırsat! Üstelik arkadaşınıza ne alacağınıza karar veremiyorsanız, babanıza “tesbih alayım ama çok ağır bir tasarımı olmasın” diyorsanız tercih etmeniz gereken en ideal tesbih alternatifimiz işte budur.

1000 Ayar Kazaz Püsküllü Tanelere İsim Yazılı Kuvars Tesbih

 

1000 Ayar Kazaz İsim Yazılı Püsküllü Kaplan Gözü Doğaltaş Tesbih

 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir