Patrona Kol Düğmeleri ve Saatlerden Oluşan Hediye Fikirleri

İş arkadaşlarınıza hediye alma zamanları yaklaşıyor mu? Özellikle doğum günleri, terfiler ya da yılbaşı zamanları iş arkadaşlarımıza her yerde hediye araştırdığımız, ne alsam diye işin içinden çıkamadığımız zamanlardır. Bir de bu iş arkadaşınız patronunuz ise…
Sakin olun, biz size yardım edecek bir liste hazırladık! Çünkü patrona hediye alırken gergin olacağınızı ya da samimi bir arkadaşınızın terfisi ise ne alacağınızı bilmediğinizi biliyoruz. İşte size erkeğe alınabilecek hediye alternatiflerimizden kol düğmesi veya kol saati çeşitleri!

Siz İsteyin Biz Yapalım – Kişiye Özel Kol Düğmesi

Kişiye özel hediyeler erkeklere alınabilecek en değerli hediyelerdir. Çünkü kendilerine aidiyet hissetmeleri bu hediyelerde daha fazla olur. Bir de patronunuza hediye arıyorsanız işte size kaçırılmayacak fırsat! Beğenir mi kaygısı olmayan tamamen patronunuza özel…

Paco Loren 8680161331643 Erkek Kol Saati

Erkek kol saati denilince aklınıza gelebilecek yüzlerce model tesbihane.com‘ da sizleri bekliyor olsa da listeyi biraz sınırlandıralım dedik, patronunuza alabileceğiniz bu güzel alternatifi listemize ekledik.

Zirkon Taşlı Oval Tasarım 925 Ayar Gümüş Kol Düğmesi

Patronunuzun tarzını biliyorsanız, her kıyafetinde farklı gözükecek (yeri gelir klasik yeri gelir modern görünüm katacak) bu ışıltılı kol düğmesi alternatifine kesinlikle şans vermelisiniz!

Paco Loren 5680161306634 Erkek Kol Saati

Gümüş Kırmızı Zirkon Taşlı Kol Düğmesi

Paco Loren 8680161335818 Erkek Kol Saati

Siyah erkek kol saati genellikle erkeklerin en çok tercih ettiği saattir. Çünkü herhangi bir abartısı yok, her zaman her kıyafette kullanılabilir, resmi ya da günlük kaygısı olmayan en ideal kol saati çeşididir. Siz de patronunuzun hayatını kolaylaştıracak değerli bir hediye almak istiyorsanız, bu zaman makinesini tercih edebilirsiniz!

925 Ayar Gümüş Çapraz Şerit Tasarımlı Kol Düğmesi

Paco Loren PACO10000880 Erkek Kol Saati

925 Ayar Gümüş Kol Düğmesi

 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir