Ramazan’a Özel Kolyeler

Özel ve değerli günlerinizin anlamına ve önemine uygun hediyeler almak, sevdiklerimizi mutlu etmek için yaptığımız jestlerden birisidir. Annemize, kardeşimize, eşimize, arkadaşımıza hediye alırken ilk kriterimiz hediyeyi ne zaman için aldığımızdır. Örneğin, annemize anneler gününde alacağımız kolye ile, herhangi bir günde alacağımız kolye bir olmaz. Her günün anlamı kendine saklıdır.
Bin aydan daha hayırlı Ramazan ise, sevdiklerimizle bir arada olduğumuz en sevgi dolu aydır. Bu ayda sevdiklerinize alacağınız hediyeler kadar kullandığınız aksesuarların da ışıltısını yansıtmak için tercih etmeniz gereken birbirinden şık kolye modellerini listeledik.

Gümüş Zirkon Taşlı Vav Kolye

 
“İnsan “vav” şeklinde doğar, doğrulunca kendini “elif” sanır. Hayatı boyunca hep iki büklüm yaşar, oysa en doğru olduğu gün, ölür.” demiş ya şair, “vav” Allah’ a kul olmanın, kulluğun sembolü olarak bilinmiş hep. Bu nedenledir ki, tasavvufta vav harfinin önemi ve anlamı büyüktür. Aksesuarlarda vav harfinin kullanılması ise hem estetik açıdan hem maneviyat açısından oldukça kıymetlidir.

925 Ayar Gümüş Mavi Zirkon Elif-Vav Yazılı Kolye

925 Ayar Gümüş Vav-Lale Kolye (Model-2)

 
Bayram da yaklaşıyorken kıyafetlerinizi tamamlayacak en önemli parçalar olan kolyeleri es geçmeyin! Bu otantik görünümlü işlemeli kolye alternatifi ise bütün kıyafetlerinize yakışacak…

925 Ayar Gümüş Zirkon Taşlı Özel Model Tuğra Kolye

 

925 Ayar Gümüş Zirkon Taşlı Edeb Ya Hu Yazılı Kolye

 
Ramazan ayında aldığımız hediyeler, kullandığımız aksesuarlar küçük de olsa ilahi ve manevi detaylar barındırır değil mi? Küçük resmi görmek gibi bir şey. Uzaktan bakınca gözünüze hoş görünüyor, detaylandırdıkça bir mesaj görüyorsunuz… İşte bu kolye modeli de tam olarak öyle! İşçiliği ile oldukça şık bir tasarımken, üzerindeki “edep ya hû” yazısı manevi değerini artırıyor.

925 Ayar Gümüş Kabe Anahtarı Kolyesi

925 Ayar Gümüş Zemzem Sulu Cevşen Kolye

 
Zemzem suyu anlamıyla ve şifa verici olmasıyla hepimizin gözdesi… Sevdiklerinize vereceğiniz zemzem sulu cevşen kolye modeli ise onlara üstlerinde taşıdıkları değerli aksesuarın ferahlığını yaşatacaktır.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir